MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
Interaktívna tabuľa QOMO

Značka QOMO, interaktívne tabule QOMO, misia spoločnosti QOMO HiteVision LLC:

 
Poslaním spoločnosti QOMO je poskytovať zákazníkom plne integrované riešenia a pomáhať tak vytvárať skutočne interaktívne a pútavé prezentácie, ktoré podporujú učenie v triede i mimo nej. 
QOMO ustavične zvyšuje kvalitu svojich výrobkov a inovuje ich, zvyšuje tým ich hodnotu a robí všetko pre spokojnosť zákazníkov. 
 
QOMO HiteVision LLC je celosvetový výrobca so sídlom v americkom meste Wixom, v štáte Michigan. Z tohto miesta riadi a spravuje predaj, marketing, distribúciu, kontrolu kvality, vývoj produktov, technickú podporu a služby zákazníkom. 
Zároveň prostredníctvom skúsených a odborne vyškolených distribútorov a predajcov na 6 kontinentoch ponúka ucelený rad prezentačných produktov a komplexné integrované riešenia pre moderné školské učebne. 
 
Interaktívne tabule QOMO patria medzi našimi školami k najobľúbenejším. Dosiahli to vďaka svojej vysokej kvalite, odolnosti, bezkonkurenčne dlhej záruke, jednoduchosti ovládania čímkoľvek a silnej používateľskej základni, ktorá sa každým dňom rýchlo rozrastá.
 
Interaktívne tabule QOMO sa tak radia do jednej skupiny k tabuliam Genee PowerBoard a iBoard a tvoria náš zlatý trojuholník kvality.
 
QOMO a jump in! s.r.o. = najvyššia kvalita, najlepšie ceny, starostlivosť, profesionalita.
03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?