MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
 

REFERENCIE

 

jump in! | výber z referencií zákazníkov.

 

Medzi našich zákazníkov sa radia školy od najnižšieho po najvyšší stupeň, popri viac ako tridsiatke spoločností a subjektov pôsobiacich v segmentoch od automobilového priemyslu, cez bankovníctvo a zdravotníctvo až po verejný sektor.

Tí všetci sa už presvedčili, že hodnoty o ktorých hovoríme, sú aj hodnotami podľa ktorých pracujeme. Ďakujeme všetkým za spoluprácu a referencie.

 

 

Teraz už nechajme prehovoriť našich klientov :)

 

Spolupráca s firmou jump in! bola vynikajúca a na úrovni.


Ďakujeme za všetky odborné rady a odporúčania, pomoc pri výbere ako aj za otvorenú, presnú a pružnú komunikáciu pri samotnom dodaní tovaru.
Spolupraca s vami bola naozaj perfektná a to najmä vdaka Vášmu príjemnému osobnému záujmu nám pomôcť.


S radosťou odporučíme Vašu firmu v blízkom aj ďalekom okolí.

 

Ešte raz vďaka.

 

(interaktívna tabuľa 1x, krátky školský projektor 1x)

Zuzka Marcinčinová, Východoslov. múzeum v KE
Dobrý deň prajem,
spolupráca so spoločnosťou p. Migaľa ohľadne montáže, školenia ale aj pomoci pri vzniknutých problémoch pri práci s interaktívnou tabuľou je na veľmi dobrej úrovni, od Vašej spoločnosti máme dokonca štyri tieto tabule. Vždy je p. Migaľ aj so svojími zamestnancami milý, ochotný... odporúčili sme Vás aj okolitým škôlkam, ktoré uvažovali o kúpe tejto techniky..
Prajem Vám ešte veľa úspechov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
 
(interaktívne tabule 4x, ultrakrátke školské projektory 4x, VIP balíček - montáže, inštalácie 4x, školenia 4x, servisný zásah - bezplatné dodanie a montáž náhodne poškodeného kábla 1x)
Jana Zaujecova - zástupkyňa riaditeľky v MŠ
Dobrý deň,
s pristupom a komunikáciou sme boli veľmi spokojní. Ochotne a odborne nám vysvetlili technické parametre, možnosti technickej realizácie a v konečnom dôsledku i praktické využitie a používanie interaktívnej tabule.
 
Montáž sa uskutočnila v dohovorenom čase. 
Páni boli počas montáže veľmi milí, ochotní v radách a v samotnej montáži a inštalácii veľmi zruční. Osobitne treba tiež pochváliť čistotu pri práci, ako aj čistotu priestorov po ukončení prác.
 
Komunikáciu s pánom Migaľom považujeme za pružnú, konštruktívnu, včasnú a podnetnú.
Ďakujeme celej Vašej firme.
 
Dnes takmer denne využívame kvalitnú interaktívnu tabuľu s príslušenstvom v dennej edukácii detí predprimárneho veku. Edukačný proces sa tak stáva stále aktuálnejší a zaujímavejší.
Srdečne odporúčame školám spoluprácu s Vašou spoločnosťou, my sme boli a sme veľmi spokojní.
 
Školenie Vami organizované považujeme za kvalitnú predprípravu pre prácu s IT. Prezentácia práce s IT bola efektívna aj keď množstvom informácií obšírna, no napriek tomu prácu s IT zvládame veľmi dobre - pani učiteľky.
 
(interaktívna tabuľa 2x, ultrakrátky školský projektor 2x, školský notebook 2x, VIP balíček - montáž, inštalácia, školenie 2x)
 
Eva Luknárova, PhDr. - riaditeľka v MŠ

Veľmi pekne ďakujem zamestnancom spoločnosti jump in! za ochotu a trpezlivosť. Techniku, ktorú sme od Vás kúpili a na ktorú sme boli zaškolené využívame na 100%. V auguste som neverila, ale v júni som bola milo prekvapená úrovňou učiteliek aj detí. Ďakujem za pomoc a splnenie aj nemožného : ) Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

(interaktívna tabuľa 1x, ultrakrátky projektor 1x, VIP balíček - montáž, inštalácia, školenie 1x)

Lukáčová Katarína, Ing. - riaditeľka v MŠ

... v piatok sme vymenili staru za novu, ktoru ste nam v ramci reklamacie poslali a vsetko funguje tak, ako ma. Velmi pekne Vam dakujeme.

Eva Kubová, Mgr. - učiteľka v ZŠ
Dobrý deň.
So spoločnosťou pána Migaľa a aj s ním samotným máme veľmi dobrú skúsenosť. Na školení, ktoré pripravili pre našu MŠ pri príležitosti zakúpenia ich interaktívnych tabúľ vystupoval školiteľ milo a príjemne. Odborne odpovedal na naše otázky, ochotne nám aj viackrát objasnil veci ktorým sme nerozumeli.
Môžem ich vrelo odporučiť.
 
(interaktívna učebňa - interaktívna tabuľa 1x, ultrakrátky projektor 1x, VIP balíček - montáž, inštalácia, školenie 1x)
Miriam Tehlárová, Mgr. - učiteľka v MŠ
Dobrý deň vážená spločnosť jump in!
Chcem sa Vám všetkým od technikov, cez školitela pána Rosiara, až po pána majiteľa Juraja Migaľa poďakovať za, ako ste to sami na začiatku sľúbili, 120%ný výkon pri modernizácií naších učební. Každá Vaša interaktívna učebňa stojí za to a najlepšie na všetkom je, že učitelia zo susedných dvoch škôl, ktoré modernizovali len krátko pred nami, nám tie naše interaktívne tabule závidí :) Tiež sa Vám chcem v mene celého kolektívu školy poďakovať za odborné no zároveň zrozumiteľné a zábavné školenia. Určite Vás budeme ďalej odporúčať.
 
(interaktívne učebne - interaktívne tabule 6x, ultrakrátke školské projektory 6x, školské notebooky 2x, VIP balíček - montáže, inštalácie, školenia 6x, školské počítače 18x, vizualizéry 3x, informačné panely - informačné LCD 3x, spotrebný materiál)
Karolína Kalvasova, PaedDr. - učiteľka v ZŠ
<<
<
1 2 3 4
> >>
03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?