MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
KTO SME
jump in! | Kto sme a čo hovoria zákazníci na to, keď učitelia pracujú so srdcom pre učiteľov.
Sme učitelia pracujúci pre učiteľov, špecialisti, zakladajúci si na vzťahoch a poctivosti, ľudia, pre ktorých je empatia cestou k spokojnému klientovi, priatelia našich zákazníkov a nie iba predajcovia, blázni, lebo často plníme bláznivé požiadavky.
Sme jump in! - technológie so srdcom.
 
Nesledujeme pokrivený trend a nepoužívame neplnohodnotné alternatívy ani v prípade zlacnených zariadení.
Nešetríme na trvácnosti zariadení a zdraví klientov použitím plastových rámov tabúľ, namiesto kovových, použitím plastového povrchu, namiesto keramického, ani použitím lacnejších projektorov namiesto ultrakrátkych. Krátke projektory nevydávame za ultrakrátke, naše interaktívne programy používajú všetky farby, aj žltú :), a farby na našich projektoroch sú živé, výrazné a nepodobajú sa jedna druhej – ani hnedá na červenú :) (množstvo učiteľov vie, čo znamená problém s farbami o ktorom tu píšeme)
 
Zákazníkom predávame za nízku cenu len to najkvalitnejšie, vďaka nákupu veľkého množstva tovaru naraz často priamo od výrobcov, čím umožňujeme školám šetriť pri každom nákupe. Interaktívne tabule iBoard PRÉMIUM, dávame vyrábať na mieru podľa najnovších trendov. Ultrakrátke projektory odoberáme prevažne od svetového mediálneho giganta, spoločnosti SONY. Interaktívne učebne, cenou podobné tým naším, majú veľmi často podobnú iba cenu, no použité komponenty o jednu až dve triedy nižšie.
 
Dôkazom nášho postoja je aj to, že za ceny množstva konkurenčných interaktívnych riešení predávame o jednu, až dve triedy vyššie alebo výkonnejšie zariadenia svetových top značiek, s dlhou dobou záruky a bez potreby rôznych registrácií pre jej získanie.
 
Skutočná trhová hodnota našich interaktívnych riešení a zároveň cena, za ktorú je ich konkurencia ochotná vôbec predávať ako špičku vo svojej ponuke, je spravidla vyššia o 20 – 40%.
 
Zároveň sa stále riadime pravidlom Radšej nepredať, ako zapadnúť do radu, tzn. nepredávame nasilu čo najlacnejšie, často v skutočnosti iba trápenie pre pedagógov a žiakov, veľmi skoré následné náklady pre školu a tiež nespokojnosť prípadných sponzorov kupovanej techniky. Všetko má totiž svoje hranice. Špička môže byť vďaka jump in! lacná, no logicky nikdy nebude najlacnejšia. Kto teda túži nakúpiť menej kvalitne aby ušetril pár EUR a je ľahostajný voči logike, nie je na správnej adrese.
 
Toto je naším motorov, naším záväzkom, naším bohatstvom na ktorom staviame.
Chceme aby ste to vedeli!
Sme jednoducho iní. Sme učitelia ako vy. Sme jump in! - technológie so srdcom.
03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?