MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
INTERAKTÍVNA TABUĽA
Interaktívna tabuľa je dnes súčasťou skoro každej slovenskej školy. Interaktívne tabule nachádzajú uplatnenie na školách od najnižšieho, po najvyšší stupeň a sú jedným zo základných pilierov, na ktorých stojí premena tradičnej školy na modernú. Kreatívnemu učiteľovi umožňuje interaktívna tabuľa a digitálny obsah, ktorý pomocou nej žiakom sprístupňuje, rapídne zatraktívniť a osviežiť proces výučby. Proces, ktorý má sám o sebe, predovšetkým u detí, väčšinou veľmi neatraktívnu povesť :)
 
jump in! | Nepotrebujú inštaláciu        
  Nepotrebujú inštaláciu                Nepotrebujú kalibráciu                Nechýba žiadna farba                Ovládanie čímkoľvek               MultiDotyk 4 až 70+ 

 

 

jump in! | Interaktívna tabuľa, interaktívna učebňa a digitálny obsah najvýhodnejšie od profesionálov so srdcom.Budujeme interaktívne učebne, ktoré obsahujú najkvalitnejšie interaktívne tabule a ultrakrátke projektory značiek iBoard a SONY, prípadne alternatívne lacnejšie interaktívne tabule QOMO, či PowerBoard a projektory Epson.
Podľa preferencií klienta, učiteľa je interaktívna tabuľa buď neprenosná, ukotvená v stene (so zdvihom, či bez), alebo mobilná, pripevnená na pojazdnom stojane s možnosťou zdvihu.
Nami dodávané interaktívne tabule môžu mať uhlopriečku od 152,5 cm, po 610 cm pri pomere strán od 4:3, cez 16:10 a 16:9, až po 5:1 (ultra širokouhlá interaktívna tabuľa).
Dovážame iba najkvalitnejšie interaktívne tabule od overených výrobcov. 
 
  Moderný a luxusný vzhľad       Masívny hliníkový rám        Odolný oceľový podklad  
                 
  Plastové rohy     Keramický povrch EKO     Magnetický povrch  
                 
  22 rýchlych ikon     Windows XP, 7, 8, Linux     Integrácia MS Office  
 
 
Súčasné najmodernejšie interaktívne riešenia, napríklad interaktívna tabuľa iBoard PRÉMIUM v kombinácii s ultrakrátkym 3LCD projektorom značky SONY, sa pri ovládaní neobmedzujú iba na klasické interaktívne pero.
Moderné interaktívne tabule umožňujú na svojom odolnom, keramicko-magnetickom povrchu používať prakticky čokoľvek.
Či už chcete používať prsty, perá, fixky, ukazovadlá, magnetky alebo akúkoľvek časť ľudského tela, nič nie je pre interaktívne tabule iBoard PRÉMIUM problémom. Pre zdravého človeka je to veľké plus, pre človeka s určitým telesným alebo mentálnym postihnutím často nevyhnutnosť.
 
         
  Špeciálne funkcie     Montáž stena/stojan/zdvih        Slovenský softvér               Záruka 5 rokov               
 
Časy, kedy boli tieto interaktívne tabule ovládateľné iba jedným človekom sú už tiež dávno preč - naša najkvalitnejšia interaktívna tabuľa iBoard PRÉMIUM, môže snímať na ploche s uhlopriečkou až 125“ (317,5 cm) súčasne 6 – 10 prstov. 
 
Ako vidíte, možností je viacero a my preferujeme „šitie“ interaktívnych učební každému klientovi na mieru.
 
Kontaktujte nás a doprajte si servis, aký Vám poskytne iba jump in! - školské technológie so srdcom.
 
03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?