MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
INTERAKTÍVNY DISPLEJ

Interaktívny displej / dotykový displej je evolúciou interaktívnej tabule. Vďaka jeho nesporným výhodám, sa aj napriek vyššej obstarávacej cene, čoraz viac začína presadzovať i v našich končinách.

Interaktívne displeje / dotykové displeje ktoré dodávame, sú buď klasickými (bez integrovaného PC) alebo All-in-One zariadeniami (všetko v jednom so zabudovaným PC) a  používajú sa rovnako ako interaktívna tabuľa. Oproti interaktívnej tabuli majú ale naše interaktívne displeje / dotykové displeje viacero výhod.
 
 
       
  Nepotrebujú projektor       Nepotrebujú externý PC       Nepotrebujú spleť káblov       Úsporné LED namiesto LCD     Panasonic, AUO, Sharp, LG 

 

 
jump in! | Interaktívny displej, dotykový displej a digitálny obsah najvýhodnejšie od profesionálov so srdcom.
 
       
  Znak prestíže                   Moderný a luxusný vzhľad                   FULL HD až UHD 4K                   Jasný obraz aj na slnku                 Bezpečnostné sklo 

 

 

 

Dodávame a montujeme interaktívne učebne, v ktorých používame dva rôzne varianty interaktívnych displejov. Buď sú to klasické interaktívne displeje / dotykové displeje bez počítača, alebo interaktívne displeje All-in-One, so zabudovaným výkonným, ale zároveň úsporným počítačom. V oboch prípadoch je ich základom veľmi úsporný panel technológie LED, značiek Panasonic, LG, prípadne Sharp s uhlopriečkou od 55“ do 105“ (139,7 – 266,7 cm) a rozlíšením podľa Vašej požiadavky od Full HD po 4K a 4K2K.
 
 
Nepredávame zastaralé interaktívne displeje / dotykové displeje využívajúce menej energeticky účinné panely LCD, ani panely s menším rozlíšením ako Full HD. Na požiadanie dokážeme vyrobiť interaktívny displej / dotykový displej s menšou, ale i väčšou uhlopriečkou. Každý z nich môže obsahovať plnohodnotný počítač, ktorého konfiguráciu prispôsobíme Vaším požiadavkám a potrebám. Interaktívne displeje All-in-One môžu byť vybavené najmodernejším procesorom Intel Core i3, i5 alebo i7, 4 – 16 GB pamäte RAM, klasickým alebo SSD diskom s kapacitou od 250 GB vyššie, WIFI alebo 3G modulom, optickou mechanikou, čítačkou pamäťových kariet a potrebnými vstupno výstupnými portami.
jump in! | Interaktívny displej 32", 55", 84", 105" a digitálny obsah najvýhodnejšie od profesionálov so srdcom.
 
 
  Odolný hliníkový rám               Ovládanie čímkoľvek               Multidotyk 10 až 64+  
                 
  Plná TV funkcionalita     Použitie horizont. / vertikál.     Montáž stena/stojan/zdvih  
                 
  Intel Core i3, i5, i7     RJ45     WIFI  
                 
  Windows XP, 7, 8, Linux, iOS     Integrácia MS Office     Špeciálne funkcie  
                 
  Následná rozšíriteľnosť     Slovenský softvér     Záruka 2-3 roky  
                 

 

 

 

Interaktívne displeje suplujú interaktívne tabule v prípadoch, kedy je potrebná vysoká kvalita a čo najvernejšia farebnosť a jasnosť prezentovaného obrazu, vynikajúca viditeľnosť aj pri silnom osvetlení, bezpečnosť, úspora miesta, vysoká presnosť snímania dotyku a v neposlednom rade prémiový vzhľad.
 
Interaktívny displej je vysokohodnotné a profesionálne riešenie Vašich špecifických potrieb.
 
Klasické interaktívne displeje / dotykové displeje s uhlopriečkou 65“ a 84“ máme spravidla skladom. V prípade potreby ich konfigurácie a doplnenia podľa požiadaviek a potrieb zákazníka na variant All-in-One, trvá ich dodanie 7 – 30 kalendárnych dní, v závislosti od zvolených komponentov. V prípade potreby je možné zabezpečiť dodanie do 10 dní aj pri komplikovanejších konfiguráciách.
 
 

 

03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?