MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
 

REFERENCIE

 

jump in! | výber z referencií zákazníkov.

 

Medzi našich zákazníkov sa radia školy od najnižšieho po najvyšší stupeň, popri viac ako tridsiatke spoločností a subjektov pôsobiacich v segmentoch od automobilového priemyslu, cez bankovníctvo a zdravotníctvo až po verejný sektor.

Tí všetci sa už presvedčili, že hodnoty o ktorých hovoríme, sú aj hodnotami podľa ktorých pracujeme. Ďakujeme všetkým za spoluprácu a referencie.

 

 

Teraz už nechajme prehovoriť našich klientov :)

 

Ďakujem Vám za odbornú, ochotnú a namáhavú 3 dňovú montáž projektorov a plátien. Bolo to pre Vás trápenie, vieme. Ani my sme nepredpokladali, že je škola v takom stave, v akom je. Zvládli ste to na 1 s hviezdičkou. Odporúčame Vás.
 
(školské projektory 12x, projekčné plátna 12x, montáž projektorov a plátien 12x)
 
Petronela Ušiaková, Ing. – rada rodičov ZŠ
Prajeme Vám krásny zasneženo slnečný deň. Touto cestou ešte raz všetkým zúčastneným srdečne ďakujeme za modernizáciu našich učební. 
O našej spokojnosti sme informovali aj na mestskom zastupiteľstve.
Zároveň máme  pre Vás milú informáciu. Dve naše partnerské školy v Rakúsku a Českej Republike boli natoľko nadšené premenou učební, že sme im museli na Vas poskytnúť kontakty.
Spoluprácu s Vašou spoločosťou vrelo odporúčame každému, kto žiada najvyššiu kvalitu a ochotu.
 
(interaktívne tabule 9x, ultrakrátke školské projektory 4x, krátke projektory 4x, školský notebook 9x, grafické tablety 15x, elektronické čítačky kníh 122x, kopírovací stroj 1x, ploter 1x, multifunkčné atramentové zariadenia 9x, VIP balíček - montáže, inštalácie 9x, školenia 4x)
Karolína Križanová – hospodárka v ZŠ
Ďakujeme Vám za interaktívnu tabuľu, naše detičky milujú, keď na ňu maľujú alebo rozprávočky sledujú. Pani upratovačky odkazujú, že Vám za poriadok ďakujú. Rodičia zároveň odceňujú, ako sa ich peniaze investujú. Všetci na čele s nami učiteľkami Vám odkazujú, že Váš prístup obdivujú. A tiež jednu otážočku smerujú... čo tak ešte jednu tabuľu? Ale teraz Vážne, bude Vám telefonovať naša pani riaditeľka. Pozdravujeme všetkých.
 
(interaktívna tabuľa 1x, ultrakrátky projektor 1x, školský počítač 1x, školský notebook 2x, VIP balíček - montáž, inštalácia 1x, školenie 2x)
 
Anna Lukáčová – učiteľka v MŠ
Ďakujeme Vám za všetko. Držíme palce a dúfame, že sa po nejakom čase nepokazíte :) Ste perfektní.
 
(školské lavice a školský nábytok pre 15 tried, biele tabule keramické 15x, montáž tabúľ 15x)
Lenka Markulčeková – rada rodičov ZŠ

SMS: Nesklamali ste. Zostávame v kontakte, v jeseni pokračujeme.

 

(školenie ActivStudio 18 h. pre 11 zamestnancov)

M.T., prof.

Ďakujeme Vám za rýchle dodanie tovaru, kvalitne odvedenú prácu a motivačné školenie.

 

(2x interaktívna učebňa - interaktívna tabuľa 2x, ultrakrátky projektor 2x, školský notebook 2x, školský počítač 1x, VIP balíček - montáž, inštalácia, školenie 2x, informačný panel 1x, bezpečnostné okenné fólie 47 m2)

Marta Veselovská, Ing. hospodárka v SZŠ

Interaktívne tabule sme na školu kupovali už tretí krát a pri Vás sme si uvedomili, že nie je predajca ako predajca.

 

Ďakujeme.

 

(3x interaktívna učebňa - interaktívna tabuľa 3x, ultrakrátky projektor 3x, VIP balíček - montáž, inštalácia, školenie 2x)

 

 

L. Kováčová, L. Lenčeková, učiteľky v SŠ
<< <
1 2 3 4
> >>
03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?