MÁM ZÁUJEM
cenová ponuka
Interaktívne riešenie jump STANDARD

 

V jump in! stále posúvame hranice štandardu služieb v segmente informačno komunikačných technológií a prinášame Vám kompletné a najlepšie interaktívne riešenia jump BASIC, jump STANDARD a jump PREMIUM v cenách od 1 540 € s DPH.
 

Interaktívna tabuľa ponúka možnosť práce 4 žiakom naraz. Aj napriek názvu STANDARD ide o špičkové riešenie, ktoré v danej cene ponúka bezkonkurenčné zariadenia od preverených značiek.

 

 

Zobraziť súčasti interaktívneho riešenia jump STANDARD

 

Pozrite si doplnky, ktoré si môžete dokúpiť ku jump STANDARD

 

 


Vylepšenia oproti jump BASIC:

 

  • TOP interaktívna tabuľa so zárukou 5 rokov: nano povrch namiesto tvrdeného, kovový rám namiesto plastového v porovnaní s konkurenčnými BASIC riešeniami, vodeodolná, Plug and Play bez potreby inštalácie ovládačov, teda pracuje okamžite po pripojení ku akémukoľvek PC/notebooku...
  • TOP školský projektor Sony VPL SX236 s KRÁTKOU projekčnou vzdialenosťou a zárukou 3 roky na lampu: vyšší model namiesto nižšieho,  ešte kratšia projekčná vdialenosť a schopnosť zaostrenia od 41 cm.
  • Originálna, masívna a elegantná teleskopická konzola s plným krytovaním kotvenia a skrytým vedením káblov - žiadne škaredé "šibenice" s lankami zo stropu a trčiacimi skrutkami.

 

 

 

*  Verný zákazník: zákazník, ktorý od nás v uplynulých 2 rokoch kúpil aspoň jedno interaktívne riešenie.

    Najnižšie ceny platia pre prvých 100 interaktívnych učební.

 

 

 
 
 

Okrem toho sa môžete tešiť na tradične nadštandardný servis a "jump in!" nasadenie. Spoľahnite sa na overenú technológiu používanú v tisícoch učební po celom Slovensku!

 

 

 

Pozrite si aj ostatné balíky riešení:


       

 

Rokov na trhu
0
1
1

Rokov skúsenosti
0
2
0

Škôl
2
8
8

Učební
7
8
2

Zľavy spolu v tis. €
3
2
6

03.02.2014 :
Meškanie tovaru
31.12.2013 :
Ďakujeme Vám
Na našich zľavách už klienti ušetrili tisíce EUR. Chcete vedieť, až najbližšie začnú?